Комунікації з громадськістю

Урядова «гаряча лінія» - 1545

Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.

Звернення приймаються фахівцями Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.

Детальніше тут: UKC.GOV.UA

 

 

Про правила поведінки в лісі та під час виникнення лісових пожеж

Ліс – одне з природних багатств нашої планети. Він грає важливу роль в розвитку економіки, покращенні навколишнього середовища і збільшенні добробуту нашого народу.

Зелені масиви надають сприятливу дію на клімат і гідрологічний режим, оберігають грунт від ерозії. Величезний вплив лісу і на здоров’я людей. На протязі 1 години 1 гектар лісу поглинає 2 кілограми вуглекислого газу (стільки  за такий час видихають 200 людей). На листях осідає велика кількість пилу, яка з дощами змивається на землю. Лісове повітря містить бактерій в 300 разів менше, ніж міське. Особливо корисний сосновий ліс.

Збереженість лісів залежить від того, на скільки дбайливо ми всі до них відносимося. Забрудненість лісів проблема, з якою лісникам боротися становиться все важче. Берегти  ліс, не смітити, не завдавати йому шкоди - істина відома всім, але часто люди забувають про неї. Лісові пожежі, звалища сміття в лісі, зникнення видів рослин, незаконні поруби – це все наслідок безпечного відношення людини до лісу.

Не тільки в містах масового відпочинку, але навіть у віддалених куточках видно сліди неохайності: папір, пляшки, поліетилен, пластик, консервні банки. Працівники лісогосподарських підприємств постійно проводять роботи з очищення лісових масивів від сміття, встановлюють рекламні щити з закликами не забруднювати території лісів, але чомусь такі методи не є повністю дієвими. Що робити зі сміттям кожен вирішує сам, але пам’ятайте, що коли ви не приберете за собою, в наступний раз ризикуєте не найти чистого місця для відпочинку. Відповідно до Закону України, пошкоджені ліси стічними водами, нафтою та нафтопродуктами, промисловими та комунально-побутовими викидами, відходами, що визивають його усихання або захворювання, тягне за собою накладення штрафу від 10 до 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 30 до 50  неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Турбуйтеся про навколишнє середовище, адже ліс – це легені природи. Працівники лісового господарства закликають: шановні громадяни, не залишайте сміття в лісі і не лише в лісі, бо чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!!! І нехай кожна хвилина, яку ви проведете в лісі, приносить тільки радість і приємне враження.

 

Лісові пожежі

 

Пожежі – найбільш масові і розповсюджені  лиха: вони відбуваються практично в усіх районах нашої країни, особливо влітку у лісах, на торф’яниках, полях, у житлових будівлях і на промислових підприємствах. Вогонь знищує будівлі і споруди, дерева і тварини зазнають каліцтв, гинуть люди.

Причини виникнення лісових пожеж

У 90% випадків причина виникнення лісових пожеж – людина, яка необережно поводиться з вогнем у лісі, у місцях роботи і відпочинку, не звертає уваги на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.

Найбільш небезпечними є лісові пожежі, причиною виникнення яких є необачна дія людини (розведення вогнища і необережне поводження з ним, використання несправної техніки та агрегатів, грозові розряди, самозаймання торфу тощо).

 

30.11.2016 було проведено засідання виконавчого комітету в Олешнянській сільській раді, на якому було заслухано звіт лісничого Олешнянського лісництва Бугая 0.0. про проведену роботу у 2016 рік та план роботи на 2017 рік.

 

Метою ведення лісового господарства є комплексне ведення лісового господарства з метою раціонального використання та відтворення лісових ресурсів, охорони та захисту лісу, ведення мисливського господарства.

Ліси розташовані на землях державної власності та перебувають в постійному користуванні державного підприємства «Охтирське лісове господарство». Загальна площа земель лісогосподарського призначення, переданих в постійне користування Лісгоспу на території Олешнянської сільської ради становить - 2156,2042 га, в тому числі: лісові землі -2125,6562 га, рілля - 11,5165 га, сіножаті - 13,3711 га, інші землі - 5,6604 га.

У своїй діяльності працівники Олешнянського лісництва керуються Конституцією України, Лісовим кодексом України, нормативно - правовими

актами з питань ведення лісового господарства та власним Статутом.

Рубки головного користування, які проводяться в лісах на території Олешнянської сільської ради проводяться відповідно до затверджених Наказів вищестоящих органів та Плану лісовпорядкування. При цьому, слід зазначити, що розрахункова лісосіка - це щорічна науково обґрунтована норма заготівлі деревини в порядку рубок головного користування, яка затверджується для кожного власника, постійного користувача окремо за групами порід, виходячи з принципів безперервності та не виснажливості використання лісових ресурсів.

Конкретні ділянки, на яких будуть проводитися рубки головного користування (стиглого лісу), визначаються під час проведення базового лісовпорядкування. Тому розмови, які ми чуємо по селу, що ліс ріжуть незаконно є неправдивими, так як ліс уже достиг віку стиглості, йому 104 роки, а в цілому він старший, його потрібно було зрізати раніше, тому, що деревина частково гнила і запарена. У 2016 році вирубано хворостів - 2000 м3. Створюємо лісові культури, кожен рік на площі 40 га. Проводимо догляд за лісовими культурами на площі 700 га, усі роботи проводяться робітниками нашого підприємства та сусідніх сіл. У 2017 році заплановано зрізати 9000 м, а також рубки догляду і рубки формування 3000 м , рубки догляду в молодняках 110 га. Щоб не залучати робітників з м.Охтирка було прийняте рішення створити приватне підприємство, яке веде Крамаренко Л.Г., який щороку забезпечує робочими місцями від 8 до 15 чоловік. Крамаренко Л.Г. здійснює свою діяльність на території Охтирського, Тростянецького, Великописарівського районів, податки сплачує за місцем реєстрації в Олешнянську сільську раду, так за 11 місяців 2016 рік він сплатив - 138 886 грн.

ДП «Охтирське лісове господарство» у 2016 році до бюджету Олешнянської сільської ради перерахувало такі кошти: податок на нерухоме майно з юридичних осіб, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості -4590 грн.; податок на землю з юридичних осіб - 33783 грн; рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів - 50373 грн; разом - 88746 грн.

Взагалі лісгоспом виплачується до бюджетів різного рівня майже 50% податку від зароблених грошей, так якщо заробили 43 млн. гривень до бюджетів сплатили 19 млн. гривень. Решта коштів залишається в лісгоспі і використовується на ведення лісового господарства. Так як основна турбота працівників лісництва полягає в лісовідновленні, після закінчення рубок Олешнянським лісництвом, у строк та порядку, визначеними Правилами відтворення лісів, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 01 березня 2007 року № 303, в обов’язковому порядку проводиться лісовідновлення. У цілому середній підрахунок, щоб виростити лісові дубові культури до 20 років на 1 га потрібно 30000 гривень. Лісгосп на даний час не отримує коштів із бюджету, а норми ведення лісового господарства не змінилися і створення лісових культур перебуває на постійному контролі держави тому ми працюємо згідно чинного законодавства та дотримуємося всіх розроблених норм для лісів України.

 

«Кожен має право на безпечне для життя і здоров'я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.

Кожному гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. Така інформація ніким не може бути засекречена» (стаття 50 Конституції України).

Діяльність ДП «Охтирське лісове господарство» в напрямку співпраці з громадськістю, враховуючи приєднання України до Орхуської конвенції, спрямована на підвищення обізнаності суспільства про особливості лісового господарства країни, важливість створення лісових насаджень, культуру поведінки в лісі та бережне відношення до лісових насаджень.

Забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики відбувається у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зробити посилання на постанову. http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/996-2010-%D0%BF)

Особлива увага приділяється системному інформуванню громадськості про актуальні питання, прийняті рішення та подальший розвиток лісогосподарської галузі. Інформація розміщується на офіційному веб-сайті ДП «Охтирське лісове господарство» та веб-сайтах підвідомчих підприємств. Інформація про діяльність управління висвітлюється у газетах «Город А», «Роксолана», «Прапор перемоги», «Природа і суспільство», на радіо і телебаченні в ефірі ТРК «Пульсар».

Одним з основних заходів залучення громадськості до посадки лісу є щорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона проводиться з 2006 року з ініціативи Держлісагентства. Акція стартує 21 березня у Міжнародний день лісів і триває до Дня довкілля. Основним заходом Акції є посадка дерев і створення нових лісів за широкої участі шкільної та студентської молоді, громадськості, представників органів влади та ЗМІ. Крім того, під час проведення Акції спеціалісти лісогосподарських підприємств організовують зустрічі з молоддю, лекції, демонстрації кінофільмів, тематичні вечори на тему лісів та важливості їх для життя на планеті.

 

ГРАФІК особистого прийому громадян керівництвом Державного агентства лісових ресурсів України

Посада керівника органу виконавчої влади, його заступників

Місце прийому (адреса) контактний телефон

Дні та часи

прийому

 

 

Голова

 

Приймальна Голови Держлісагентства

к. 31, 3 поверх

м. Київ, вул. Ш. Руставелі 9 а,

226-32-53

 

 

Перший та третій

понеділок місяця

з 16.00 – 18.00

 

Тимчасово виконує обов’язки Голови агенства

Юшкевич

Христина

Василівна

 

Приймальна Першого заступника Голови Держлісагентства

к. 26, 2 поверх

м .Київ, вул. Ш.Руставелі 9 а,

235-49-15

 

 

Перший та

другий вівторок

місяця

16.00-18.00

 

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

СУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

НАКАЗ

26.02.2013                       Суми                                              №    14

Про організацію і проведення особистого прийому

громадян керівництвом Сумського обласного

управління лісового та мисливського господарства

На виконання Указу Президента України від 07.02.08р. № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», наказу Держлісагентства Україин від 20.02.2013 №35 «Про організацію і проведення особистого прийому громадян керівництвом Державного агентства лісових ресурсів України» та з метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення до органів державної влади, посадових і службових осіб цих органів, удосконалення організації розгляду порушених у таких зверненнях питань, підвищення відповідальності керівництва Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, за належне реагування на обґрунтовані пропозиції, заяви, скарги у повній відповідальності з Конституцією та законами України, розв'язання проблем, які спричиняють звернення громадян, згідно з частиною другою статті 102 Конституції України та статтями 22 і 28 Закону України «Про звернення громадян» та подальшого вдосконалення порядку особистого прийому громадян у Сумському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок особистого прийому громадян начальником, першим заступником та заступниками начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства (далі - Порядок), що додається.
2. Затвердити графік особистого прийому громадян начальником, першим заступником та заступниками начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства (далі - Графік), що додається.
3. Першому заступнику начальника управління Ігнатченко В.В., заступнику начальника управління Товстусі О.В., заступнику начальника управління Баранову В.М., спеціалісту І категорії відділу маркетингу та фінансів Спасьоновій Г.В. забезпечити безумовне дотримання вимог статті 22 "Особистий прийом громадян" Закону України "Про звернення громадян".

4. Покласти обов'язки по обліку та контролю за вирішенням усних та письмових звернень громадян на прийомі керівництва Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства на спеціаліста І категорії відділу маркетингу та фінансів Спасьонову Г.В..

5.  Директорам підвідомчих підприємств забезпечити:

5.1.       Належну роботу щодо організації особистого прийому громадян та розгляду письмових звернень громадян;

5.2.     Розгляд звернень та прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної праці, інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни. Взяти під особистий контроль розгляд звернень ветеранів праці, інвалідів, непрацездатних осіб, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших осіб, що потребують соціального захисту держави.

6.  Директорам підвідомчих підприємств розробити і затвердити Порядки і Графіки прийому громадян. Довести до відома громадян оновлені графіки прийому з зазначенням телефонів громадських приймалень вищестоящих установ.

8. Спеціалісту І категорії відділу маркетингу та фінансів Спаьоновій Г.В. розмістити Порядок і Графік на офіційній веб-сторінці Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

9. Спеціалісту І категорії відділу маркетингу та фінансів Спаьоновій Г.В. довести цей наказ згідно з розрахунком розсилки, розмістити Порядок і Графік на інформаційному стенді Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

10.Визнати таким, що втратив чинність наказ Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства від 02.03.2012 року №15 "Про затвердження графіку особистого прийому громадян керівництвом Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства".

11.  Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник управління                    В.П.Чигринець

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Сумського обласного управління

лісового та мисливського господарства

26.02.2013 № 14

Порядок

особистого прийому громадян начальником, першим заступником та заступниками начальника

Сумського обласного управління лісового тамисливського господарства

1. Загальні положення

1.1.    Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян начальником, першим заступником та заступниками начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства (далі - керівництво, посадова особа, Сумське ОУЛМГ).

1.2.       Основними завданнями посадових осіб, які здійснюють прийом громадян, є:

реалізація положень Закону України "Про звернення громадян" та інших законів, указів Президента України, актів Кабінету Міністрів України з питань реалізації громадянами конституційного права на звернення;

сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до Сумського ОУЛМГ, відповідно до чинного законодавства.

1.3.        Особистий прийом громадян керівництвом Сумського ОУЛМГ здійснюється відповідно до статті 22 Закону України "Про звернення громадян" в установленому порядку.

1.4.     Прийом громадян регулярно проводиться керівництвом Сумського ОУЛМГ лише за попереднім записом, згідно із затвердженим Графіком особистого прийому громадян начальником, першим заступником та заступниками начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства (далі - Графік). Прийом жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати - героїня ", інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України проводиться першочергово.

Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

1.5 Інформація про Порядок прийому громадян та Графік висвітлюється та розміщується на офіційному веб-сайті Сумського ОУЛМГ, інформаційному стенді адміністративного будинку Сумського ОУЛМГ (м. Суми, вул. Засумська, 12-А - перший поверх).

1.6.    Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та особи, які перебувають у родинних стосунках з цими громадянами.

Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

1.7.         Посадові особи Сумського ОУЛМГ, які здійснюють особистий прийом громадян, у своїй діяльності керуються Конституцією України, законами України "Про звернення громадян", "Про державну службу", Указом Президента України від 07.02.2008 № 109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", Положенням про Державне агентство лісових ресурсів України, затвердженим Указом Президента України від 13.04.2011 р. № 458/2011, Положенням про Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства, інтттими нормативно-правовими актами та цим Порядком.

1.8.     Посадові особи Сумського ОУЛМГ несуть цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність, передбачену законодавством України за недотримання вимог Закону України "Про звернення громадян".

2. Організація особистого прийому громадян

2.1. Попередній запис громадян на особистий прийом до керівництва Сумського ОУЛМГ проводиться відповідальним працівником Приймальні відповідно до посадових обов'язків (далі - відповідальна особа), за адресою м. Суми, вул. Засумська, 12А щопонеділка, крім святкових, неробочих та вихідних днів, з 10-ї до 13-ї години, завершується запис за десять днів до передбаченої графіком дати прийому відповідною посадовою особою Сумського ОУЛМГ.

Для запису на особистий прийом посадовими особами Сумського ОУЛМГ та участі в особистому прийомі громадянин пред'являє документи, що посвідчують їх особу, а в разі пред'явлення інтересів інших осіб - також документи, що підтверджують відповідні повноваження.

Для запису, попереднього запису громадян на особистий прийом до керівництва Сумського ОУЛМГ відповідальна особа Приймальні, яка проводить запис, попередній запис, фіксує прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, який записується на прийом, номери його контактних телефонів чи відомості щодо інших засобів зв'язку з ним. Під час запису на особистий прийом громадянин, його представник також надає за особистим підписом письмовий виклад змісту питань, що порушуватимуться перед посадовою особою Сумського ОУЛМГ, та копії наявних рішень, прийнятих із цих питань, а також інші документи по суті порушеного питання.

З'ясування інших відомостей про громадянина, його представника, одержання іншої інформації, яка не стосується змісту порушуваних питань, під час запису, попереднього запису на прийом посадовими особами Сумського ОУЛМГ не допускається.

У разі якщо громадянин або його представник через стан здоров'я або з інших причин не може прибути особисто для запису на особистий прийом посадовими особами Сумського ОУЛМГ, його попередній запис здійснюється за контактним телефонним номером Приймальні посадової особи Сумського ОУЛМГ вказаного в Графіку, а запис - після надходження на адресу Сумського ОУЛМГ (40030, м. Суми, вул. Засумська 12а) відповідних матеріалів. Ці матеріали мають містити за особистим підписом громадянина або його представника письмовий виклад змісту питань, копії наявних рішень, прийнятих із цих питань, а також інші документи по суті питань, що порушуються (з позначкою «Матеріали для запису на особистий прийом»), та бути надіслані поштою або доставлені кур'єром не пізніше ніж десять днів до дня проведення прийому.

Запис на прийом посадовими особами Сумського ОУЛМГ не проводиться уразі звернення:

одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо це питання вирішено по суті;

з питань оскарження рішення з порушенням терміну його подання, визначеного статтею 17 Закону України «Про звернення громадян»;

особи визнанні судом недієздатними.

2.2.    Список громадян, які попередньо записані на особистий прийом до керівництва Сумського ОУЛМГ, разом з інформаційними записками щодо змісту питань передаються для вивчення та опрацювання до структурних підрозділів відповідно до компетенції за 7 днів до прийому. Вивчені та відпрацьовані списки (не пізніше ніж за 3 дні до прийому) повертаються до Приймалень на погодження керівництву Сумського ОУЛМГ відповідно до розподілу функціональних обов'язків та за 2 дні до прийому погоджені списки із зазначенням прізвища, ім'я, по батькові, змісту порушуваних питань подаються відповідальними працівниками до посадової особи, яка здійснюватиме особистий прийом.

2.3.           Облік особистого прийому громадян ведеться відповідальною особою Приймальні у журналах обліку особистого прийому громадян.

2.4.      Відповідальна особа Приймальні відповідно до резолюції керівництва Сумського ОУЛМГ забезпечує направлення звернення, що подано на особистому прийомі, безпосередньо тим виконавцям, до компетенції яких належить їх розгляд і вирішення.

2.5.       Консультації та роз'яснення для громадян щодо порядку вирішення порушених питань надають виконавцем, до компетенції якого належить їх розгляд і вирішення.

2.6.   Відповідальна особа Приймальні здійснює:

контроль за дотриманням визначених чинним законодавством порядку і строків розгляду звернень, прийнятих під час особистого прийому;

систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян на особистому прийомі, інформує про це на щотижневих апаратних нарадах, які проводяться керівництвом Сумського ОУЛМГ;

підготовку аналітичних інформацій про розгляд звернень з особистого прийому громадян, узагальнених висновків та пропозицій для подання начальнику Сумського ОУЛМГ, включення до матеріалів колегії з питань виконавської дисципліни, розміщення на офіційному веб-сайті Сумського ОУЛМГ.

3. Здійснення особистого прийому громадян

3.1.          Керівництво Сумського ОУЛМГ під час особистого прийому громадян розглядає питання по суті, надає громадянину відповідно до чинного законодавства обґрунтоване роз'яснення письмово або усно (за його бажанням) та вживає заходів щодо усунення порушень (за їх наявності).

3.2.             Для забезпечення кваліфікованого роз'яснення поставлених громадянином питань керівництво Сумського ОУЛМГ може залучати до їх розгляду працівників структурних підрозділів або одержувати від них потрібну інформацію.

3.3.  Якщо вирішити порушене в усному зверненні громадянина питання безпосередньо під час особистого прийому неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у формі письмової заяви. Подана громадянином заява розглядається у порядку, встановленому для письмових звернень. Про результати розгляду громадянинові, за його бажанням, надається усна або письмова відповідь структурними підрозділами.

3.4.        Повторний прийом громадян з питання, яке вже розглядалося керівництвом Сумського ОУЛМГ, проводиться у разі, коли питання, порушене у першому обґрунтованому зверненні, не було вирішено по суті.

У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з'ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз'яснення та можлива допомога.

3.5.     Якщо розв'язання питання, з яким звернувся громадянин, не входить до компетенції Сумського ОУЛМГ, посадова особа пояснює громадянинові, до якого органу державної влади або органу місцевого самоврядування, підприємства, організації чи установи доцільно звернутися, і по можливості сприяє в цьому (дає адресу, номер телефону тощо).

3.6.    Керівництво Сумського ОУЛМГ зобов'язане забезпечити прийом усіх громадян відповідно до попереднього запису з урахуванням правил внутрішнього трудового розпорядку Сумського ОУЛМГ та визначеного Графіком часу.

3.7. У разі відсутності посадової особи, яка проводить особистий прийом громадян згідно із затвердженим графіком, прийом здійснює посадова особа, на яку покладено виконання її обов'язків.

3.8.     Відповідь на звернення, подане під час особистого прийому, надається за підписом посадової особи, яка здійснювала цей прийом. У разі відсутності - особою, на яку покладено виконання її обов'язків.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ ДП «Охтирське лісове господарство»

від 01.03.2013 р. № 43/1

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян керівництвом

Державне підприємство «Охтирське лісове господарство»

Посада керівника органу виконавчої влади, його заступників

Місце прийому (адреса) контактний телефон

Дні та часи

прийому

Директор

 

РИМАР

Юрій Володимирович

 

м. Охтирка

вул. Київська, 121

приймальня

3-11-96

п’ятниця

з 14.00 до 16.00

Головний лісничий

 

ВОДОТИКА

Іван Васильович

м. Охтирка

вул. Київська, 121

приймальня

3-11-96

середа                          з 15.00 до 17.00

 

 

Головний інженер

 

КОСТЮЧЕНКО

Олександр Петрович

 

м. Охтирка

вул. Київська, 121

приймальня

3-11-96

четвер

з 15.00 до 17.00

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства

26.02.2013___№__14

 

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян начальником, першим заступником та заступниками начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства

Посада керівника органу виконавчої влади, його заступників

Місце прийому (адреса) контактний телефон

Дні та часи

прийому

Начальник

 

ЧИГРИНЕЦЬ

Віктор Петрович

 

м .Суми,

вул. Засумська 12А, 2 поверх

кабінет № 2

61-13-15

понеділок

з 14.00 до 17.00

Перший заступник начальника

 

ІГНАТЧЕНКО

Віталій Віталійович

 

м. Cуми,

вул. Засумська  12А, 2 поверх

кабінет 4

61-12-75

вівторок

з 14.00 до 17.00

Заступник начальника

 

ТОВСТУХА

Олександр Володимирович

 

м. Суми,

вул. Засумська 12 А, 2 поверх

кабінет 3

61-10-86

ереда                          з 10.00 до 16.00

 

 

Заступник начальника

 

БАРАНОВ

Віталій Миколайович

м. Суми,

вул. Засумська  12А,        (корпус 2)

кабінет 19

27-30-28

четвер

з 10.00 до 16.00

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державного агентства лісових ресурсів України

20.02.2013    №  35

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян Головою, першим заступником та заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів України

Посада керівника органу виконавчої влади, його заступників

Місце прийому (адреса) контактний телефон

Дні та часи

прийому

Голова

 

Сівець

Віктор Миколайович

Приймальна Голови

Держлісагентства

к. 31, 3 поверх

м. Київ, вул. Ш. Руставелі 9 а,

226-32-53

Перший та третій

понеділок місяця

з 16.00 – 18.00

Перший заступник Голови

 

Макарчук

Ярослав Іванович

Приймальна Першого заступника Голови Держлісагентства

к. 34, 3 поверх

м .Київ, вул. Ш.Руставелі 9 а,

226-32-65

Другий вівторок

місяця

16.00-18.00

Заступник Голови

 

Шишов

Ігор Олександрович

 

Приймальна заступника Голови

Держлісагентства

к. 21,  2 поверх

м. Київ,  вул. Ш.Руставелі  9 а,

226-27-35

Третя середа

місяця

16.00-18.00