Продаж дров

Дрова колоті (розкол 7-16см, довжина полін 33см) твердих порід (дуб, ясен, клен) за ціної 1150 грн. за 1 кубометр для населення.

Для організацій: 1300 грн. за 1 кубометр без упаковки, 1450 грн. - з упаковкою.

Можлива доставка.

Тріска

деревинна паливна

 

Тріска деревинна паливна, фракційний склад: 20-40 мм за ціної 900 грн. за 1 тону. Торг. Можлива доставка.

Насіння сосни

 

Реалізуємо насіння сосни звичайної.

1000 грн. - 1 кг з ПДВ


Послуги сушки

Послуги професійної конвекційної сушки деревини. Об'єм камери 75 куб.м.

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Свята

Календар свят України. Мова ділового спілкування

  • Охтирське лісництво

  • Хухрянське лісництво

  • Солдатське лісництво

  • Груньське лісництво

  • Олешнянське лісництво

  • Велико-Писарівське лісництво

Результати змагань
13.09.2016 09:07

Обласні галузеві змагання  з лісівничого багатоборства 2016. Підсумки.

10 вересня 2016 року на стадіоні «Нафтовик» м. Охтирка відбулися обласні галузеві змагання  з лісівничого багатоборства серед колективів державних лісогосподарських підприємств області, присвячених «Дню працівника лісу».

Сюди разом із групами підтримки приїхали кращі представники Глухівського, Конотопського, Краснопільського, Кролевецького ЛМГ, Лебединського, Охтирського, Роменського, Середино-Будського, Свеського, Сумського, Тростянецького, Шосткинського лісових господарств.

Мета проведення змагань – не лише визначення кращих працівників лісового господарства. Першочергово – це перевірка їхніх знань і дотримань правил техніки безпеки під час виконання найнебезпечніших робіт, а також спритність та майстерність.

Традиційно, учасники мали виконати десять завдань, якими передбачено метання сокири, розпил колоди, стрільба з пневматичної гвинтівки жінками і чоловіками, користування ранцевим вогнегасником, випилювання дерев'яних млинців, біг по 20-ти метровій колоді, поперечна розрубка сокирою дерев'яної колоди, лісова естафета, перетягування линви.

В Україні такі змагання започаткували 19 років тому, коли було спільне рішення Державного комітету лісового господарства України спільно із Товариством лісівників про проведення подібних змагань. Основний акцент робиться на підтримці професії лісового працівника, його іміджу, підняття професійності. У світових змаганнях досить часто беруть участь спортсмени, а у нас – люди, які щодня займаються цим.  Робота важка – і в спеку, і в холод люди працюють. Адже рубка дерев – це один із етапів, завершальних етапів комплексу лісогосподарських робіт.

Змагання закінчилися в післяобідню пору. Добре, що все обійшлося у рамках правил, без жодних порушень правил техніки безпеки і, тим більше, без травматизму.

І ось, судді оголошують ім’я переможців. Ними стали ДП «Шосткинське лісове господарство», ДП «Охтирське лісове господарство» та ДП «Середино-Будське лісове».

Оновлено 16.09.2016 10:50