Продаж дров

Дрова колоті (розкол 7-16см, довжина полін 33см) твердих порід (дуб, ясен, клен) за ціної 1150 грн. за 1 кубометр для населення.

Для організацій: 1300 грн. за 1 кубометр без упаковки, 1450 грн. - з упаковкою.

Можлива доставка.

Тріска

деревинна паливна

 

Тріска деревинна паливна, фракційний склад: 20-40 мм за ціної 900 грн. за 1 тону. Торг. Можлива доставка.

Насіння сосни

 

Реалізуємо насіння сосни звичайної.

1000 грн. - 1 кг з ПДВ


Послуги сушки

Послуги професійної конвекційної сушки деревини. Об'єм камери 75 куб.м.

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Свята

Календар свят України. Мова ділового спілкування

  • Охтирське лісництво

  • Хухрянське лісництво

  • Солдатське лісництво

  • Груньське лісництво

  • Олешнянське лісництво

  • Велико-Писарівське лісництво

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» - 2017
31.03.2017 08:51

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» - 2017

З метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів 12-й рік поспіль з ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України          ДП «Охтирське лісове господарство» організовує і проводить регіональний етап Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Цього року Акція проходить у період з 21 березня у Міжнародний день лісів по 15 квітня - День Довкілля. Цими днями молодь міста та районів активно залучається до садіння лісу, а працівники державного підприємства «Охтирське лісове господарство» проводять тематичні заходи, знайомлячи підростаючу зміну з особливостями вирощування лісів та веденням лісового господарства.

24 березня 2017 року о 11-00 год. в ДП «Охтирське ЛГ» пройшов головний захід Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Він розпочався з урочистої лінійки в приміщенні Хухрянської ЗОШ І-ІІІ ст. Учні виступили з концертною програмою, яка була присвячена Акції.

Цього дня у кварталі 100 виділі 11 Хухрянського лісництва було створено 1,0 га лісових культур сосни звичайної, а це значить, що було висаджено близько 5,7 тис. штук саджанців молодих дерев. В заході в черговий раз прийняли участь учні 7-11 класів Хухрянської ЗОШ І-ІІІ ст. в кількості 23 чоловік на чолі з директором школи Бабич А. І. та вчительським колективом.

До Акції також залучились представники Охтирської районної державної адміністрації та районної ради, головний редактор районної газети «Прапор Перемоги».

Всіх присутніх пригостили смачною польовою кашею, яку приготували лісники Хухрянського лісництва.

 

 

Оновлено 21.08.2017 15:26