Продаж дров

Дрова колоті (розкол 7-16см, довжина полін 33см) твердих порід (дуб, ясен, клен) за ціної 1150 грн. за 1 кубометр для населення.

Для організацій: 1300 грн. за 1 кубометр без упаковки, 1450 грн. - з упаковкою.

Можлива доставка.

Тріска

деревинна паливна

 

Тріска деревинна паливна, фракційний склад: 20-40 мм за ціної 900 грн. за 1 тону. Торг. Можлива доставка.

Насіння сосни

 

Реалізуємо насіння сосни звичайної.

1000 грн. - 1 кг з ПДВ


Послуги сушки

Послуги професійної конвекційної сушки деревини. Об'єм камери 75 куб.м.

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Свята

Календар свят України. Мова ділового спілкування

  • Охтирське лісництво

  • Хухрянське лісництво

  • Солдатське лісництво

  • Груньське лісництво

  • Олешнянське лісництво

  • Велико-Писарівське лісництво

Щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» та день благоустрою територій населених пунктів
07.04.2017 11:44

Щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» та день благоустрою територій населених пунктів

Традиційно у квітні-травні в Україні проходить всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля», під час якої проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, вздовж автомобільних доріг, які проходять біля державного лісового фонду, в місцях масового відпочинку громадян на територіях об’єктів природно-заповідного фонду, дитячих і спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць, доріг, зупинок міського транспорту, висаджуються нові дерева та кущі.

На виконання Указу Президента України від 06.08.1998 № 855 «Про день довкілля», розпорядження  Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року №777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 20.03.2017 року № 145-ОД, розпорядження голови Охтирської районної адміністрації та міського голови розпочалася організаційна робота щодо проведення зазначеної акції.

Таким чином, Державне підприємство «Охтирське лісове господарство» з метою забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах та проведення зазначеної акції, взяло активну участь та здійснило заходи в першу чергу з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ  (особливо в лісових насадженнях) побутових та інших відходів в кількості 26 шт. (20 м3), прибирання територій лісгоспу та лісництв загальною площею 185 га, очищення від сміття берегів річок та водойм протяжністю 6 км. Розчищено та упорядковано 2 джерела, які знаходяться на території лісгоспу, упорядковане 12 км лісового фонду у 50-ти метрових смугах вздовж автомобільних доріг. Протягом акції на території подвір`я лісгоспу та 6 лісництв було висаджено 1000шт. дерев (ялини, ялиці, ялівці, берези, катальпи, верби та інші), а також 400 шт. чагарників. Загальна чисельність учасників акції склала 220 осіб.

Крім цього, до акції була залучена і учнівська молодь. Це школярі Охтирських загальноосвітніх шкіл № 5 та № 9.  Вони брали активну участь у прибиранні сміття в лісових насадженнях поблизу шкіл. А також активну участь приймали учні групи № 1-3 ДНЗ «Охтирський центр ПТО», які прибирали сміття в урочищі «Ківшар» та на території лісового фонду у 50-ти метрових смугах вздовж автомобільних доріг. Побутові відходи було зібрано в пакети та вивезено на центральне сміттєзвалище м. Охтирки.

Дуже стає болісно на душе, коли бачиш сміття та побутові відходи в лісі, яке вивозить до лісу населення міста та району. Дуже хочеться подивитись такій людини, прикро що вона не одна, а їх сотні …. Та запитати: – «Що ти робиш?», «Чому ти любиш тільки своє подвір’я?» та нехтуєш природою, її чудовою красою, яку нам дав Бог на наш край. Велика вдячність лісовій охороні за її титанічну працю по очищенню лісових насаджень від різного бруду.

Не залишаймося байдужими. Зробімо всі разом, щоб наше місто, наші села та наш район, наші ліси були чистими і охайними.

Збережемо нашу чудову природу майбутнім поколінням.

 

 

Провідний мисливствознавець                               І.М. Максюта

 
Оновлено 21.08.2017 15:19