Перевірка деревини

 

Продаж дров

Дрова колоті (розкол 7-16см, довжина полін 33см) твердих порід (дуб, ясен, клен) за ціної 1170 грн. за 1 кубометр для населення.

Для організацій: 1320 грн. за 1 кубометр без упаковки, 1470 грн. - з упаковкою.

Можлива доставка.

Тріска

деревинна паливна

 

Тріска деревинна паливна, фракційний склад: 20-40 мм за ціної 900 грн. за 1 тону. Торг. Можлива доставка.

Насіння сосни

 

Реалізуємо насіння сосни звичайної.

1000 грн. - 1 кг з ПДВ


Послуги сушки

Послуги професійної конвекційної сушки деревини. Об'єм камери 75 куб.м.

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Свята

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Полювання 10 2017
30.10.2017 20:45

Про  термін та порядок проведення полювання на диких парнокопитних тварин та хутрових звірів в мисливських угіддях  ДП «Охтирське лісове господарство» в мисливському сезоні 2017-2018 рр

Шановні мисливці міста та району, полювання на зайця русака, лисицю, єнотоподібного собаку у відкритих для полювання польових мисливських угіддях розпочинається з 4 листопада 2017 року та триватиме до 31 січня 2018 року.

Колективне та облавне полювання на диких парнокопитних тварин буде проводитись з 04 листопада  до 31 грудня 2017 року.

Індивідуальне полювання на диких парнокопитних тварин буде проводитись в слідуючі терміни:

– на самця козулі (з урахуванням селекційного відбору)  – з 4 листопада до 28 грудня 2017 року включно;

– на самця кабана – з 4 листопада 2017 року до 28 січня 2018 року включно;

– на молодняк кабана – з 4 листопада 2017 року до 28 січня 2018 року включно;

– на самок кабана та козулі – з 4 листопада до 28 грудня 2017 року.

Полювання на лисицю та єнотоподібного собаку в  лісових угіддях буде дозволено під час колективного та облавного полювання на диких парнокопитних тварин при наявності в мисливця відстрілочної картки та щорічної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання, відстріл лисиці в лютому місяці 2018 року буде проведено бригадою мисливців за участю єгерської служби та лісової охорони лісгоспу.

Днями полювання є :

– на парнокопитних - індивідуального – усі дні тижня, а колективного,  облавного,  на зайця, лисицю та єнотоподібного собаку – субота й неділя.

Денна норма відстрілу зайця-русака, одним мисливцем – один заєць. Норма відстрілу лисиці та єнотоподібного собаки не лімітовано.

Полювання на зайця-русака, єнотоподібну собаку, лисицю проводится за відстрілочними картками із зазначеному у них терміну та місця полювання на вказані в них  види дичини з обов‘язковою реєстрацією мисливців перед початком полювання та облік добутої дичини в контрольних картках обліку добутої дичини  та порушень правил полювання.

Колективне – до 5 чоловік та облавне полювання на диких парнокопитних тварин дозволяється в складі не більше 20 (двадцяти) мисливців, уключаючи нагоничів, і не більше двох разів в одному мисливському угідді (квартал, поле) протягом сезону.

Полювання на диких парнокопитних тварин проводитись за ліцензіями згідно із затвердженими Міністерством Аграрної політики та продовольства України лімітами добування диких парнокопитних та інструкцією про порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин та порядок здійснення полювання на цих тварин.

Добування вовка дозволяється здійснювати за наявності в мисливця ліцензії або відстріляної картки на добування інших мисливських тварин.

Відстріл вовка та лисиці не в мисливський сезон, або в заборонених для полювання місцях проводитись згідно дозволу обласного управління лісового господарства затвердженою бригадою мисливців.

Відстріл диких парнокопитних та хутрових звірів для ветеринарно-санітарної експертизи проводитиметься відповідно до Інструкції з проведення вибіркового діагностичного відстрілу мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи. Тварин, добутих у порядку проведення селекційного та вибіркового діагностичного відстрілу для проведення ветеринарно-санітарної експертизи, зараховувати до ліміту їх добування у сезоні полювання 2017-2018 років.

Розроблено прейскурант цін на послуги, які надаються при проведенні полювання на диких парнокопитних та хутрових звірів в мисливському сезоні в 2017- 2018 роках в ДП «Охтирське лісове господарство».

Забороняється  нарізна мисливська та переобладнана для полювання нарізна не мисливську зброю використовувати при колективному та облавному полюванні на диких парнокопитних в мисливських угіддях лісгоспу.

При спортивному полюванні на зайця-русака забороняється застосування нарізної зброї та набоїв з кулями та картеччю, полювання загонами та “котлом”.

Забезпечено дотримання профілактичних заходів, щодо сказу та інших небезпечних хвороб, проведення ветеринарно-санітарної  експертизи добутих тварин. Сезон полювання починати за узгодженим з головним державним інспектором ветеринарної медицини району.

Визначена пропускна  спроможність мисливських угідь, узгодено її з Департаментом екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації та Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Допускаються до полювання лише тих мисливців, які мають посвідчення мисливця та  контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання на мисливський сезон 2017 –2018 років з відміткою про сплату державного мита.

З метою зменшення втрат дичини видаються відстрілочні картки в першу чергу мисливцям, які мають мисливських собак з відповідними на них документами.

Отже шановні мисливці міста та району адміністрація ДП «Охтирське ЛГ» бажає Вам вдалого безпечного полювання в мисливських угіддях ДП «Охтирське лісове господарства»

Традиційного Вам ні пуха, ні пера!!!

 

Провідний мисливствознавець ДП «Охтирське лісове господарство»                                       І.М. Максюта

Оновлено 30.10.2017 20:48