Перевірка деревини

 

Продаж дров

Дрова колоті (розкол 7-16см, довжина полін 33см) твердих порід (дуб, ясен, клен) за ціної 1170 грн. за 1 кубометр для населення.

Для організацій: 1320 грн. за 1 кубометр без упаковки, 1470 грн. - з упаковкою.

Можлива доставка.

Тріска

деревинна паливна

 

Тріска деревинна паливна, фракційний склад: 20-40 мм за ціної 900 грн. за 1 тону. Торг. Можлива доставка.

Насіння сосни

 

Реалізуємо насіння сосни звичайної.

1000 грн. - 1 кг з ПДВ


Послуги сушки

Послуги професійної конвекційної сушки деревини. Об'єм камери 75 куб.м.

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Свята

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Закінчення пожежонебезпечного періоду в лісах ДП «Охтирський лісгосп»
30.11.2017 09:25

Закінчення пожежонебезпечного періоду в лісах ДП «Охтирський лісгосп»


На даний час пожежонебезпечний період в лісах ДП «Охтирський лісгосп» закінчився. Протягом цьогорічного пожежонебезпечного періоду по причині несприятливих погодних умов (спекотне бездощове літо та початок осені) в хвойних лісах Охтирщини був найвищий рівень пожежної небезпеки.

Зважаючи на достатню підготовку до цього пожежонебезпеченого періоду та злагоджену роботу лісової охорони та лісопожежних станцій, ДП «Охтирський лісгосп» вдалось уникнути значних лісових пожеж протягом цього року. Всього за 2017 рік було виявлено і ліквідовано 6 лісові пожежі загальною площею 0,10 га, що значно менше ніж у інших лісгоспах області, де є значна частина лісів.

Причина цього і в значній інформаційній і профілактичній роботі по недопущенню лісових пожеж на території лісгоспу. Протягом пожежонебезпечного періоду 2017 року було проведено 33 рейда по виявленню порушників «Правил пожежної безпеки в лісах України», які виявили 8 порушників, які були оштрафовані на 680 грн. Було влаштовано 120 км нових мінералізованих смуг та зроблено догляд на 390 км вже створених мінералізованих полос, перекрито 30 позапланових доріг в хвойних лісах, , встановлено 30 об'єктів наглядної агітації (аншлаги, бігборди і т.д.), було проведено 30 виступів в ЗМІ та проведено 50 бесід, лекцій лісовою охороною в місцях масового відпочинку.

Розпочато підготовку до початку нового пожежонебезпечного періоду 2018 року.

ДП "Охтирське  лісове господарство" інженер ОЗЛ Назаренко О.М.