Перевірка деревини

 

Продаж дров

Дрова колоті (розкол 7-16см, довжина полін 33см) твердих порід (дуб, ясен, клен) за ціної 1170 грн. за 1 кубометр для населення.

Для організацій: 1320 грн. за 1 кубометр без упаковки, 1470 грн. - з упаковкою.

Можлива доставка.

Тріска

деревинна паливна

 

Тріска деревинна паливна, фракційний склад: 20-40 мм за ціної 900 грн. за 1 тону. Торг. Можлива доставка.

Насіння сосни

 

Реалізуємо насіння сосни звичайної.

1000 грн. - 1 кг з ПДВ


Послуги сушки

Послуги професійної конвекційної сушки деревини. Об'єм камери 75 куб.м.

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Свята

Календар свят України. Мова ділового спілкування

ОХОРОНА НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК
08.12.2017 08:42

ОХОРОНА НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК

Державне підприємство «Охтирське лісове господарство» розпочало продаж новорічних ялинок.

Про легальне походження дерева свідчитиме самоклеюча стрічка зі штрих-кодом, завдяки якій можна буде перевірити походження «зеленої красуні». На тих порушників закону, які намагатимуться особисто зрубати ялинку чи нелегально продаватимуть вічнозелені дерева – чекатиме покарання.

За незаконне вирубування хвойних насаджень у новорічний період передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На правопорушника буде накладено стягнення у вигляді 5-20 неоподаткованих доходів громадян. Це від 85 до 340 гривень.

А також додатково нараховується штраф за нанесення шкоди, заподіяної лісу, який сягає від 246 гривень, в залежності від діаметру дерева.

Окрім того, ДП «Охтирське лісове господарство» спільно із Управлінням Національної поліції в Охтирському районі та екологічною інспекцією в Сумській області створюють спеціальні рейдові групи, які будуть слідкувати за легальним продажем та покупкою хвойних дерев у передноворічний період.

Самовільне вирубування лісу несе значну шкоду господарству, а ті ялинки, які виставляють на продаж лісгоспи – є спеціально вирощеними . Їх висаджують на окремих плантаціях. І тільки досягнувши шести – десятирічного віку, «зелені красуні» потрапляють на місця продажу.

У зв`язку з неодноразовими запитами фізичних осіб та інших об`єктів господарювання щодо законності реалізації новорічних ялинок, вирощених на власних земельних ділянках, ПОВІДОМЛЯЄМО, що у державному класифікаторі продукції та послуг ДК 016:2010 - секція А код 01.29.20 – «Дерева різдвяні, зрізані» відносяться до категорії продукції сільського господарства. Пунктом «б» частини 1 статті 95 Земельного кодексу України встановлено, що землекористувачі, якщо інше не передбачено законом або договором, мають право власності на посіви і насадження сільськогосподарських та інших культур і на вироблену продукцію.

Враховуючи вищезазначене, власникам земельних ділянок не потрібно отримання дозволу на спеціальне використання природних рослинних ресурсів для вирубування та подальшої реалізації такої продукції (стаття 10 Закону України «Про рослинний світ»).

Оновлено 08.12.2017 08:44