Перевірка деревини

 

Продаж дров

Дрова колоті (розкол 7-16см, довжина полін 33см) твердих порід (дуб, ясен, клен) за ціної 1170 грн. за 1 кубометр для населення.

Для організацій: 1320 грн. за 1 кубометр без упаковки, 1470 грн. - з упаковкою.

Можлива доставка.

Тріска

деревинна паливна

 

Тріска деревинна паливна, фракційний склад: 20-40 мм за ціної 900 грн. за 1 тону. Торг. Можлива доставка.

Насіння сосни

 

Реалізуємо насіння сосни звичайної.

1000 грн. - 1 кг з ПДВ


Послуги сушки

Послуги професійної конвекційної сушки деревини. Об'єм камери 75 куб.м.

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Свята

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Звіт профспілкового комітету за 2017 рік
12.02.2018 13:10

Звіт профспілкового комітету за 2017 рік

Ліс - одне з основних природних багатств планети.  Він завжди буде джерелом  здоров`я довголіття і натхнення. Специфіка лісового господарства - це робота у важких умовах. Однак, розуміючи  що ця праця на благо всього суспільства, люди сумлінно просто неба працюють у холод мороз і в літню спеку. Тому профспілковий комітет та адміністрація лісгоспу турбується про поліпшення соціального та правового захисту працівників, своєчасну і гідну заробітну плату, створення безпечних  умов праці, оздоровлення і відпочинок працівників та їх сімей. Сьогодні ми підводимо підсумки виконання пунктів колективного договору  за2017 рік та укладання  колективного договору на 2018 рік.

Непростим і тривожним для нашої галузі  видався 2017рік. Внаслідок непродуманих дій у питаннях фінансування лісогосподарських заходів, втрати Держлісагенством статусу головного розпорядника бюджетних коштів, протягом кількох останніх років у лісовій галузі поступово назріває соціальна напруга. Особливо це стосується підприємств південного та східного регіонів. Неприємно сколихнула  лісівничу сім’ю ухвалена 15 листопада 2017 року Кабінетом Міністрів України Стратегія реформування лісового господарства в Україні  на період до 2022 року. В знак протесту та з вимогою відмінити рішення Кабміну по всій Україні 28листопада 2017року представники Профспілки працівників лісового господарства під стінами обласних та районних  державних адміністрацій провели мирні акції. Місцеві органи влади рішуче підтримали лісівників.

Не зважаючи на всі ці негаразди наше підприємство працювало стабільно, забезпечило виконання виробничої програми на всіх напрямках діяльності, що дало можливість виконати соціальний пакет, забезпечити  середньомісячну заробітну плату працюючих 12383,44грн.

На постійному контролі профкому перебувають питання створення безпечних і комфортних умов праці для працівників у підрозділах, планомірно здійснюються ремонти побутових приміщень, кімнат відпочинку, значна увага приділяється підвищенню знань працівників з охорони праці та техніки безпеки, забезпечення працівників засобами захисту, видається спецодяг та спецвзуття, працівники, зайняті  в шкідливих умовах праці, одержують молоко.

Комплексними заходами з охорони праці на 2017 рік передбачені кошти в сумі 203тис.грн. Фактичні витрати склали 801 тис. грн., що становить 2,23% від фонду оплати праці, тоді як законом передбачені витрати не менше 0,5 відсотка.

Колективний договір забезпечив працівникам широкі соціальні гарантії  й посилив їх соціальний захист. Працівники підприємства одержали додаткові понад встановлені законодавством відпустки з оплатою у розмірі середнього заробітку,

при народженні дитини батькові - 3 дні

проводів на військову службу батькам - 3 дні

шлюбу працівника або його дітей - 3дні

у разі смерті подружжя або близьких родичі - 3 дні

ювілейних дат з дня народження - 1 день

Виділялася матеріальна допомога  в сумі 2000 грн. при народженні дитини та на поховання близьких родичів.

 

При тяжкому захворюванні\операції або знаходженні більше місяця в лікарні на стаціонарному лікуванні в залежності від тяжкості захворювання в кожному індивідуальному випадку виплачувалась сума  до 5000грн.

 

Надавалася матеріальна допомога на здешевлення паливної норми. Вона також зросла і для працівників становить 200грн  а для пенсіонерів – 250 грн.

Виплачується одноразова допомога у зв’язку з виходом на пенсію при стажі роботи від 10 до 20 років -10 окладів.

При стажі роботи від 20 та більше років – 15 окладів.

Проводилась виплата одноразової допомоги працівникам на оздоровлення у зв’язку із щорічною відпусткою в залежності від років праці на підприємстві до 5 років – 50 % тарифно1 ставки,

Більше 5 років — 100 % тарифної ставки

Надавалися одноразові заохочення  до професійних свят, Міжнародного жіночого свята, Дня захисника Вітчизни, до Дня перемоги надавалися  послуги для перевезення паливної норми за пільговими цінами для придбання ліків.

 

З нагоди перемоги - 9 Травня ми  вшановуємо ветеранів Другої світової війни та учасників бойових дій  які працюють на нашому підприємстві. Тих ветеранів які не мають можливості приїхати до нас на свято ми  поздоровляємо вдома.

 

Велика увага на нашому підприємстві приділяється оздоровленню працівників та їх дітей. У зв’язку з відсутністю коштів Фонду соціального страхування основні витрати на оздоровлення у 2017році взяла на себе профспілка . Протягом  оздоровчого періоду 2017 року за рахунок зазначених коштів оздоровлено 147чол. працюючих та їх дітей нащо було спрямовано     876тис.грн.

Не залишились без уваги і діти. Усі заяви які поступили в профспілковий комітет для одержання дитячих оздоровчих путівок були розглянуті і виділені путівки . Оздоровлено 16 дітей ,на це було витрачено коштів у сумі 99,7тис.грн.

Профком лісгоспу і надалі буде організовувати колектив на виконання виробничої програми, що дасть можливість виконати усі соціальні гарантії, які будуть закладені в новий колективний договір звичайно ж при фінансовій спроможності підприємства.