Перевірка деревини

 

Продаж дров

Дрова колоті (розкол 7-16см, довжина полін 33см) твердих порід (дуб, ясен, клен) за ціної 1170 грн. за 1 кубометр для населення.

Для організацій: 1320 грн. за 1 кубометр без упаковки, 1470 грн. - з упаковкою.

Можлива доставка.

Тріска

деревинна паливна

 

Тріска деревинна паливна, фракційний склад: 20-40 мм за ціної 900 грн. за 1 тону. Торг. Можлива доставка.

Насіння сосни

 

Реалізуємо насіння сосни звичайної.

1000 грн. - 1 кг з ПДВ


Послуги сушки

Послуги професійної конвекційної сушки деревини. Об'єм камери 75 куб.м.

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Свята

Календар свят України. Мова ділового спілкування

Рубки догляду в ДП «Охтирське лісове господарство»
16.02.2018 11:19

Рубки догляду в ДП «Охтирське лісове господарство»

Рубки формування і оздоровлення лісів – одне з найбільш трудомістких і складних лісогосподарських заходів. Загально відомі також економічні та технологічні труднощі їх здійснення. Дані заходи розділяються на рубки догляду та санітарні рубки.

Вчасно та якісно проведені освітлення, прочищення, проріджування та прохідні рубки безпосередньо впливають на формування повноцінних деревостанів стійких до природних стихій та високопродуктивних в подальшому для лісогосподарських цілей. Доглядові рубки – це система послідовних заходів, які спрямовані на забезпечення вирощування лісу від його насадження до віку стиглості. До цих заходів належить, насамперед, поступове видалення частин дерева, які небажані для деревостану. Таким чином формують склад майбутнього лісу і створюють сприятливі умови для росту.

Освітлення проводять до 10 років; прочищення – від 11 до 20; прорідження – від 21 до 40 років, а в листяних порослевих деревостанах – до 30 років. Після цього розпочинають прохідні рубки, які закінчують напередодні переходу деревостанів у вік пристигаючих.

Неабияке значення у догляді за лісом мають санітарні рубки. Їх проводять незалежно від терміну рубок догляду та віку деревостанів при великій кількості хворих і пошкоджених дерев. У стиглих та перестійних насадженнях їх проводять лише там, де рубки головного користування не ведуться. При відборі дерев в санітарну рубку звертається увага, насамперед, на ті, що пошкоджені ентомологічними шкідниками, заражені грибками і вірусними хворобами, з деформованими стовбурами, поламані, вивалені, всихаючі, сухі та інші.

Всі заходи проведені в попередньому 2017 році на підвідомчій території ДП «Охтирське лісове господарство» яка становить 25717 га, були запроектовані в матеріалах лісовпорядкування. Підприємство має шість важливих структурних підрозділи це лісництва : Охтирське, Хухрянське, Олешнянське, Грунське, Солдатське та В – Писарівське. Фахівцями даних підрозділів були проведені лісогосподарські роботи, а саме:

-          Освітленя на площі 182 га,

-          Прочищення на площі 93 га,

-          Проріджування на площі 50 га, заготовлено деревини 202 м3,

-          Прохідні рубки на площі 134 га, заготовлено деревини 3658 м3,

-          Вибіркові санітарні рубки на площі 841 га, заготовлено деревини 16928 м3.

На 2018 рік виходячи з матеріалів лісовпорядкування, натурного обстеження лісогосподарських ділянок підприємством було взято за проект об’єми в такому обсязі :

-           Освітленя на площі 175 га,

-          Прочищення на площі 90 га,

-          Проріджування на площі 60 га, заготовлено деревини 180 м3,

-          Прохідні рубки на площі 110 га, заготовлено деревини 2465 м3,

-          Вибіркові санітарні рубки на площі 875 га, заготовлено деревини 17035 м3.

За звітній січень місяць 2018 року працівниками підрозділів проведено: Освітлення на площі 16 га, Прочищення 9,8 га, Вибіркові санітарні рубки на площі 76 га заготовлено деревини 1300 м3.