• Охтирське лісництво

  • Хухрянське лісництво

  • Солдатське лісництво

  • Груньське лісництво

  • Олешнянське лісництво

  • Велико-Писарівське лісництво

Підсумки весняної лісокультурної кампанії 2019 року по ДП «Охтирське лісове господарство»
06.05.2019 09:10

Підсумки весняної лісокультурної кампанії 2019 року по ДП «Охтирське лісове господарство»

Кожен рік навесні лісівники Державного підприємства «Охтирське лісове господарство» розпочинають весняну лісокультурну кампанію. В зв`язку з швидким настанням спекотної погоди, в найкоротші терміни в державному лісовому фонді Охтирського лісгоспу цього року було відновлено 56,5 га лісу, з них: 14,9 га  - на зрубах цього року. Доповнено 164,5 га лісових культур, створені плантації новорічних ялинок з ялини європейської загальною площею 2,5 га. Виконано планові завдання з посіву лісових розсадників – 1,0 га для вирощування власного посадкового матеріалу.

Над цією важливою справою старанно працювали працівники всіх 6-х лісництв на чолі з лісничими: Шукаловичем Віктором Миколайовичем (Охтирське лісництво), Гашутою Іваном Володимировичем (Хухрянське лісництво), Круподером Володимиром Павловичем (Олешнянське лісництво), Бабковим Олександром Петровичем (Грунське лісництво), Кривоколіско Володимиром Олександровичем (Солдатське лісництво) та Лофицьким Олександром Миколайовичем (Великописарівське лісництво).

Запорукою відмінних лісових культур окрім якісної посадки та посадкового матеріалу є підготовка грунту. Навесні 2019 року було нарізано борозен на площі 51,2 га. Старанно і якісно виконували свою роботу трактористи Криворучко Віктор Михайлович (Охтирське лісництво), Пелих Ігор Геннадійович (Хухрянське лісництво), Бєлов Микола Іванович (Солдатське лісництво). Окремо слід відзначити Борисенко Олексія Дмитровича – тракториста Грунського лісництва. Вже понад 30 років він працює в лісництві і саме йому довіряють цю важливу справу, адже не кожен так майстерно може виконувати підготовку грунту на крутих схилах лісокультурних площ.

Не залишається осторонь і молоде покоління. В рамках щорічної Всеукраїнської Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» учнями Хухрянської загальноосвітньої школи було посаджено 3,0га лісу.

Наразі весняна лісокультурна кампанія закінчилась. Попереду плануються роботи  роботи по доглядах за лісовими культурами на площі 1455 га.

ДП «Охтирське лісове господарство» висловлює велику подяку всім, хто приймав участь в цій нелегкій важливій для всього людства справі.

 

 

Інженер з лісових культур, Малишенко Марина Володимирівна