• 1140 грн.

    за 1 кубометр для населення.

  • відходи тверді - 400 грн. хвойні - 300 грн. чурка - 500 грн.

    Дровяні відходи - чурка паливна

  • 500 грн.

    за 1 кубометр з нижнього складу.

Про підсумки та нагородження переможців конкурсів дитячого малюнка та твору з теми «Лісівники плекають ліс» , що проводилися в рамках акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках»
24.05.2019 14:40

Про підсумки та нагородження переможців конкурсів дитячого малюнка та твору з теми «Лісівники плекають ліс» , що проводилися в рамках акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках»

14-й рік поспіль в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» серед учнівської молоді проводяться конкурси на кращий малюнок і твір. Цього року тема робіт була «Лісівники плекають ліс».

До участі у конкурсі малюнків були запрошені учні 1-4 класів, у конкурсі творів – 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці відповідного віку позашкільних навчальних закладів міста Охтирки, Охтирського та Великописарівського районів.

Як завжди, безліч неймовірних творів, віршів і малюнків було надано на розгляд конкурсної комісії! В першу чергу в роботах враховувалось висвітлення діяльності місцевих лісогосподарських підприємств, їх працівників; розуміння авторами вагомості значення лісів для збереження життя на планеті в цілому, на місцевому рівні зокрема; вміння висловити це зрозуміло та з притаманною власною індивідуальністю. В малюнках враховувалась глибина розкриття теми, художнє виконання, оригінальність ідеї.

 

І місце у конкурсі малюнків зайняла учениця 1 класу Лутищенського НВК  Охтирського району Горлач Каріна;

ІІ місце – учениця 4 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. Кирилова Олександра;

ІІІ місце – учениця 4 класу Кириківської ЗОШ І-ІІІ ст. Великописарівського району Синянська Альона.

І місце у конкурсі творів зайняв учень 5 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Коріненко Андрій;

ІІ місце – учень 8 класу Чупахівської ЗОШ І-ІІІ ст. Охтирського району Берденко Володимир;

ІІІ місце – учениця 6 класу Довжицького НВК Охтирського району Масько Юлія.

Переможців конкурсів відзначать грамотами та цінними подарунками на останніх дзвониках, які пролунають у загальноосвітніх школах Великописарівського та Охтирського районів –  24, 31 травня 2019 року відповідно.

Також  будуть вручені грамоти за участь.

Оновлено 26.05.2019 14:48