• 1140 грн.

    за 1 кубометр для населення.

  • відходи тверді - 400 грн. хвойні - 300 грн. чурка - 500 грн.

    Дровяні відходи - чурка паливна

  • 500 грн.

    за 1 кубометр з нижнього складу.

Охтирські лісівники розпочали весняну посадку лісу
23.03.2020 13:34

Охтирські лісівники розпочали весняну посадку лісу

 

Кращим часом для садіння лісу є весна: в грунті багато вологи, температура грунту і повітря підвищується поступово, інтенсивно росте коріння рослин. Весняне садіння забезпечує кращу приживлюваність та розвиток рослин.

Не зволікає з садінням і ДП «Охтирське лісове господарство». Лісівники планують заліснити 100% не лише минулорічні зруби, але й цьогорічні. Загалом площа відновлення лісів становить близько 50 га.  За відносно короткий термін вже встигли посадити 31 га молодих соснових та дубових насаджень, а це становить 117 тисяч штук сіянців, вирощених у власних розсадниках Охтирського лісгоспу. Складність роботи полягає в тому, що після рубки висаджувати саджанці трактором практично неможливо. Доводиться все робити вручну, старим перевіреним способом – садіння під меч «Колесова». Техніка лише розпушує грунт, решта – робота людини.

21 березня (у Всесвітній день лісу) Охтирські лісівники також провели в кропіткій роботі, адже поки зберігається оптимальна вологість грунту – велика вірогідність високої приживлюваності саджанців.

Саме в цей день планувалося розпочати громадську Акцію Державного агентства лісових ресурсів України «Відновлюємо ліси разом». Але, у зв`язку з обмежувальними заходами через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та недопущення поширення СOVID-19, було ухвалено рішення про її призупинення.

Садіння лісу триває.

 

Ми на садінні лісу - дбаємо про спільне майбутнє!

Залишайся вдома - подбай про спільне сьогодення!