• 1140 грн.

    за 1 кубометр для населення.

  • відходи тверді - 400 грн. хвойні - 300 грн. чурка - 600 грн.

    Дровяні відходи - чурка паливна

  • 670 грн.

    за 1 кубометр з нижнього складу.

Автогараж ДП «Охтирське лісове господарство
02.07.2020 09:10

Автогараж ДП «Охтирське лісове господарство

В автогаражі Державного підприємства «Охтирське лісове господарство» працює більше тридцяти водіїв та трактористів. Посаду головного механіка обіймає Сахошко Констянтин Валентинович, який працював раніше водієм автогаража. Це професіонал своєї справи, відданий повністю своїй професії. Він  знає всю техніку, яка є в лісгоспі, «як свої п’ять пальців».

Сахошко Констянтин Валентинович, головний механік

Вивозка лісопродукції в різні пори року нелегка справа. Це бездоріжжя, снігові замети, тому техніка не витримує і часто виходить з ладу. Головний механік Сахошко К. В. разом з механіком автогаража Горбатенко О. В. негайно допоможуть водієві, спільними зусиллями вчасно відремонтують та поставлять в рейс автомобіль.

 

Горбатенко Олександр Володимирович , механік

Колодяжна Тетяна Анатоліївна, бухгалтер

На сьогоднішній день в лісгоспі є в наявності наступна техніка. Це три  Крази з гідроманіпуляторами та автопричепами, п’ять Уралів  з гідроманіпуляторами та причепами. Ця техніка здатна погрузити та вивезти за один рейс 20-25 м3 деревини. Кожному водію доводиться план вивозки на один місяць в обсязі 500 м3.

 

 

 

П’ять років тому підприємство придбало автомобіль МАЗ з причепом для перевезення деревини. Ця автомашина здатна перевозити за один рейс 30-35 м3 лісопродукції. На даній  техніці  працює досвідчений водій Горобець Володимир Васильович.

Середній кілометраж вивозки лісопродукції становить 35 кілометрів, а самі дальні лісосіки головного користування знаходяться в Солдатському лісництві на відстані 86 км. Це дуже велика відстань для перевезень, на яку витрачається багато часу та паливо-мастильних матеріалів, запчастин та інших матеріалів.

За 2019 рік автотранспортом автогаража лісгоспу було вивезено 46204 м3 деревини, а за 5 місяців 2020 року цей показник становить 20275 м3.

Також в лісгоспі є два Урали та два Зіла-самоскида, які спеціально переобладнані під перевезення щепи, яка подрібнюється на рубках головного користування з лісосічних відходів. За один день Урали з причепами перевозять по 15-16 м3 щепи, ЗіЛи – по 5-7 м3.

Задіяні в вивезенні лісопродукції трактори «Білорус-221» з причепом Веймер, які обладнані самонавантажувачем і здатні перевозити по  5-7 м3 лісопродукції.

Маються в лісгоспі також два екскаватори на базі МТЗ-82 та два гусеничні трактори ДТ-75 для будівництва, рівняння доріг, прочищення доріг від снігових заметів.

На базі трактора «Білорус-1221В» поставлено мульчер для проведення догляду за лісовими культурами та проведення освітлення та прочищення у молодняках.

На території лісгоспу є теплі бокси, ангар, мийка, майстерня з токарним станком для виготовлення деяких деталей.

Слід відзначити кращих водіїв автогаража, серед яких:

- Горобець Володимир Васильович

- Гордєєв Андрій Олександрович

- Школенко Валерій Васильович

- Слухай Анатолій Миколайович

- Хільченко Віктор Михайлович

- Білєра Олексій Олексійович

- Лобанов Олег Михайлович

а також  трактористів:

- Кулик Володимир Іванович

- Гузеватий Володимир Володимирович

- Бутко Володимир Панасович

- Полуйко Володимир Михайлович.

Оновлено 02.07.2020 09:55