• 1140 грн.

    за 1 кубометр для населення.

  • відходи тверді - 400 грн. хвойні - 300 грн. чурка - 500 грн.

    Дровяні відходи - чурка паливна

  • 500 грн.

    за 1 кубометр з нижнього складу.

Недопущення пожеж у лісових масивах
04.09.2020 08:30

Недопущення пожеж у лісових масивах

Із настанням осені значно ускладнюється ситуація з пожежами, що виникають у лісових масивах. Внаслідок виникнення пожеж знижуються захисні, водоохоронні та інші властивості лісу.

Не зважаючи на заходи, що вживаються працівниками державної лісової охорони ДП «Охтирське ЛГ» щодо недопущення пожеж у лісових масивах,- пожежна ситуація на території лісових угідь залишається дуже напруженою. При цьому 95% випадків виникнення пожеж відбувається з вини людини. На займання в лісі істотно впливає ґрунтовий покрив, а саме суха трав’яна рослинність, яка швидко загоряється і призводить до пожежі після тривалої посухи.

2 вересня, в другій половині дня надійшла інформація, що поблизу с. Лутище   з обох сторін дороги «Суми-Полтава» відбувається горіння сухої рослинності.

На місце події виїжджали відділення чергових караулів 6-ї та 9-ї державної пожежно-рятувальної частини в складі 10 вогнеборців та 3 одиниці техніки , пожежний автомобіль та два трактора з грутообробним знаряддям ДП «Охтирське ЛГ» та 15 чоловік лісової охорони.

Через пожежу на автошляху утворилось сильне задимлення, яке зменшувало видимість для водіїв. У зв’язку з вітряною погодою вогонь швидко поширювався та наближався до лісового масиву та житлового сектору. Використавши майже 70 т води, о 16:30 пожежу локалізували, о 19:24 ліквідували. Вогнем пошкоджено суху рослинність на площі до 1,6 га.

Звертаємось до громадян з проханням бути обачними та обережними, щоб відпочинок в лісі був приємним і для вас, і для тих, хто прийде після. Пам’ятайте, що спалюючи суху рослинність чи порушуючи правила пожежної безпеки, ви завдаєте великої шкоди, в тому числі й матеріальної. Бережіть природні багатства, не дозволяйте нищити народне надбання.

Оновлено 04.09.2020 08:38