• 1140 грн.

    за 1 кубометр для населення.

  • відходи тверді - 400 грн. хвойні - 300 грн. чурка - 500 грн.

    Дровяні відходи - чурка паливна

  • 500 грн.

    за 1 кубометр з нижнього складу.

Бабков Олександр Петрович
25.09.2020 13:28

Лісничий Грунського лісництва ДП «Охтирське лісове господарство» -  Бабков Олександр Петрович

Народився Бабков Олександр Петрович в смт. Клетня, Клетнянського району Брянської області колишнього СРСР.

По закінченню школи в 1979 році вступив до Брянського технологічного інституту, який закінчив в 1984 році по спеціальності «Інженер лісового господарства».

В серпні місяці 1984 року був прийнятий на посаду помічника лісничого Хухрянського лісництва Охтирського лісхоззагу, а уже в грудні 1985 року був призначений на посаду лісничого Грунського лісництва, де працює по теперішній час.

З перших днів своєї праці в Грунському лісництві показав себе професіоналом  своєї праці заслуживши високий авторитет, як серед працівників лісництва, також і серед працівників лісгоспу.

Керуючи Грунським лісництвом, яке до речі саме розкидане на лісові масиви по району завжди був на вістрії передових технологій лісової галузі. В скрутні часи в лісництві був відкритий міні цех переробки деревини, де виготовлялась паркетна заготовка, в лісництві був створений лісовий розсадник, який повністю задовольняв потреби  лісництва в посадковому матеріалі.

За тридцять п’ять років роботи лісничим Грунського лісництва Бабков Олександр Петрович під своїм керівництвом створив сотні гектарів лісових культур, десятки кілометрів терас  по зупиненню ерозії грунту, провів сотні гектарів рубок догляду за лісом.

Лісові культури в Грунському лісництві є кращими по ДП «Охтирське лісове господарство».

 

За свою бездоганну службу О.П. Бабков не однократно нагороджувався різними відзнаками від державного лісового агентства України, Сумської обласної державної адміністрації, Сумського обласного управління лісового та мисливського  господарства, та ДП «Охтирське лісове господарство».

Бабков О.П. є «Лісничим першого класу», нагороджувався нагрудними знаками «За бездоганну службу в державній лісовій охороні», має нагрудний знак «Відмінник лісового господарства України», нагороджувався  почесною грамотою Державного лісового  агентства лісових ресурсів України, грамотою Сумської обласної державної адміністрації, грамотою Сумського обласного управління лісового та мисливського  господарства, грамотою Голови Охтирської райдержадміністрації, грамотою ДП «Охтирське лісове господарство».

Маючи колосальний досвід роботи в лісовому господарстві Бабков О.П. приділяє велику увагу молодим спеціалістам як лісництва , так і лісгоспу передаючи їм свої знання.

Бабков О.П. одружений, має дружину Бабкову Анну Іванівну, яка також працює з ним з 1984 року в лісовому господарстві, спочатку помічником Грунського лісництва, потім помічником Олешнянського лісництва. Подружжя мають доньку, та онучко та онука.

ДП «Охтирське лісове господарство» дуже дякує лісничому Грунського лісництва Бабкову Олександру Петровичу за його бездоганну службу в лісовій охороні,  зичить міцного здоров’я, довгих років життя та успіхів у праці на благо України.

 

Оновлено 25.09.2020 13:32