• 1140 грн.

    за 1 кубометр для населення.

  • відходи тверді - 400 грн. хвойні - 300 грн. чурка - 600 грн.

    Дровяні відходи - чурка паливна

  • 670 грн.

    за 1 кубометр з нижнього складу.

Пожежі
18.10.2020 08:15

Пожежі

Лісові пожежі у Канаді: вже 14 тисяч евакуйованих

Пожежі це мабуть одна з найбільших катастроф яка може статися в природі та невиправно вплинути на екологічний стан. Рослини та тварини не можуть ніяким чином протистояти їй. Тому щорічно безліч представників флори та фауни гинуть від вогню. Дуже болісно розуміти те на скільки рослини та тварини безпомічні і наскільки страшною є доля згоріти живцем. Щоб уникнути таких страхіть працівники різних організацій прикладають багато зусиль для уникнення та боротьби з пожежами.

В кожному лісгоспі України боротьбу з вогнем веде лісова охорона та добровільні пожежні дружини. Так в Охтирському лісництві ведеться наземний моніторинг території лісниками та майстрами. Також ведеться відеоспостереження за лісом спеціальною камерою яка дає змогу виявити майже точно місце загорання. На території лісництва знаходиться спеціально обладнаний пожежний бокс. Весь інвентарь перед початком пожежонебезпечного періоду перевіряється та приводиться в належний стан. Все повинно бути просто ідеально адже при необхідності не можна гаяти ні хвилини.

При виявленні пожежі Горішній М.О. тракторист Охтирського лісництва з відвагою та не переживаючи за власне життя оборює та створює мінералізовані розриви по фронту пожежі. Це мабуть 80 % успіху, адже таким чином вогонь можна локалізувати та не дати йому просуватися далі. Залучаються всі працівники лісової охорони. Поки трактор створює мін.смуги майстри та лісівники стримують фронт вогню за допомогою пожежних ранців, вогнегасників та лопат. Локалізовану пожежу заливають водою з пожежного автомобіля.

Але ж все таки найкращим методом боротьби з пожежами е своєчасне їх попередження. За 2020 рік в Охтирському лісництві було створено в найбільш пожежонебезпечних ділянках   45 км мінералізованих смуг та доглянуто 155 км під контролем ст. майстра лісу Майстерської дільниці №1 Щетініна О.В. Особливо пильно він слідкує за тим щоб були оборені всі лісові культури та щоб був під»їзд для пожежного автомобіля до будь якої частини лісу. Ведеться інформаційна агетація для населення в вигляді аншлагів та банерів на тематику правильного поводження з вогнем у лісі.

В кінці хочеться звернутися до населення адже 90 % пожеж виникають саме з їхньої вини. Ідучи до лісу з метою відпочинку, мільйон разів подумайте до яких наслідків може призвести багаття та викинутий  недопалок. Поважайте місце де ви проживаєте та любіть природу навколо себе!

 

 

Оновлено 21.10.2020 08:17