• 1140 грн.

    за 1 кубометр для населення.

  • відходи тверді - 400 грн. хвойні - 300 грн. чурка - 600 грн.

    Дровяні відходи - чурка паливна

  • 670 грн.

    за 1 кубометр з нижнього складу.

Відповідальність за порушення правил полювання
25.11.2020 08:34

Відповідальність за порушення правил полювання

1. ДП «Охтирське лісове господарство»  ставить Вас до відома, що за порушення правил полювання в мисливських угіддях згідно Закону України  «Про мисливське господарство та полювання» та Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу в сумі від 102 грн. до 1020 грн. За полювання на мисливських тварин, які знаходяться в стані лиха (великий сніговий покров, повінь та інше), а також полювання із застосуванням, або використанням заборонених знарядь та забороненими методами, а саме з приміненням автотранспорту, електричного обладнання, приладів, та пристроїв нічного бачення, такси збільшується в двічі та тягнуть за собою конфіскування зброї, автотранспорту та інших приладів.

За незаконне добування диких тварин в мисливських угіддях діють слідуючі такси за відшкодування шкоди заподіяної мисливському господарству, а саме незаконному відстрілу диких тварин:

–– лось за 1 особину – 80000 грн.;

–– олень благородний за 1 особину – 60000 грн.;

–– кабан за 1 особину – 40000 грн.;

–– козуля за 1 особину – 32000 грн.;

–– заєць русак за 1 особину – 8000 грн.;

–– лебідь – 4000 грн.;

–– гуси – 2000 грн.;

–– качки – 1000 грн.

 

 

2. Для ефективної охорони мисливських угідь наказом директора ДП «Охтирське лісове господарство» створена мобільна група в кількості 20 чоловік, яка в мисливський сезон цілодобово патрулює мисливські угіддя. До мобільної групи увійшли найдосвідчені мисливці лісгоспу,єгерська служба та лісова охорона.

Для проведення рейдів виявлено три автомобілі: це УАЗ, ВАЗ-2121 (Нива) та Renault Duster.

Також мобільна група забезпечена спец. одягом, зброєю, необхідними засобами зв’язку, відео пастками, приладами нічного бачення та квадракоптером.

Рейди проводяться в присутності працівників поліції, яка плідно співпрацює з лісовою охороною.

Треба сказати що з відкриттям сезону на хутрових та копитних органи поліції ведуть пильний контроль за порушниками правил полювання, та користування вогнепальною зброєю. Так у мисливські дні ведеться перевірка проведення ліцензійного полювання на диких парнокопитних звірів та індивідуального полювання на хутрових звірів. Слід відмітити начальника дозвільної системи майора поліції Шаповал Олександра Миколайовича, який веде чіткий контроль за дотриманням правил полювання та носіння вогнепальної зброї по всьому району.

За майже 11 місяців 2020 року єгерською службою мисливською охороною проведено більш ніж 70 рейдів по охороні мисливських угідь ДП «Охтирське лісове господарство» від порушників правил полювання, складено 15 протоколів на суму 1500 грн., штрафи сплачені, збитків мисливському господарству не нанесено.

 

 

 

Провідний мисливствознавець                                                                 І.М. Максюта

Оновлено 25.11.2020 08:37