• 1550 грн.

    за 1 кубометр для населення.

  • відходи тверді - 450 грн. хвойні - 350 грн. чурка - 650 грн.

    Дровяні відходи - чурка паливна

  • 1000 грн.

    за 1 кубометр з нижнього складу.

Юні помічники свеських лісівників висівали насіння павловнії
22.04.2021 10:05

Юні помічники свеських лісівників висівали насіння павловнії

Вихованці діючого на базі Свеського лісгоспу учнівського лісництва вирощуватимуть павловнію. Перший етап у цьому копіткому процесі відбувся в рамках акції «Створюємо ліси разом». Під керівництвом досвідченого лісовода Олени Лукаш діти висіяли насіннячко рослини у підготовлені ємкості.

Для довідки. Павловнія максимально стійка як до морозів, так і до посухи. Дерево здатне повністю відновитися з кореня і рости в екстремальних умовах. Також воно не виснажує родючі шари ґрунтів, проростає знов і знов після кожної вирубки і живе до 100 років.

Не стали осторонь загальних заходів Акції і решта працівників Свеського лісгоспу.

Десант свеських лісівників у складі 25 чоловік на чолі з директором Олегом Закусило створювали площу молодого лісу у Свеському лісництві підприємства.

Після проведення обов’язкового інструктажу та майстер класу по висадці сіянців від керівника, всі приступили до роботи.

 

Для більшості з присутніх створення лісових культур справа була добре знайома, тому вже за кілька годин злагодженої та плідної роботи ділянка поповнилась молодими деревцями. Було висаджено 5,7 тис. штук сіянців на площі 1 га.

«Створення лісу – це важлива і відповідальна справа. Без лісу не було б життя на Землі, тому ми мусимо берегти його, примножувати і передати у спадок наступному поколінню», - підсумував проведені заходи Акції Олег Закусило.